Ücretsiz İspanyolca Öğrenin

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 7.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bravolol
Çocuğunuzun İspanyolca öğrenmesini istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

  Size farklı bir özellik kazandırmayı amaçlayan bu eğitici ve aynı zamanda çok da kaliteli olan programın içinde aradığınız, merak ettiğiniz ve istediğiniz pek çok özelliği kolay bir şekilde bulma imkanına sahip olabileceksiniz. Size İspanyolcayı en doğru ve kolay şekilde öğretecek olan bu eşsiz program sayesinde artık siz de farklı bir dili ana dilinizmiş gibi konuşma imkanına sahip olacaksınız. Pek çok kişi tarafından beğenilen ve onay alan bu harika program artık sizin için de hizmette.

 Sizin için düzenlenmiş olan bu yepyeni program sayesinde hem iş için hem seyahat için hem de daha pek çok amaç için İspanyolcayı kusursuz bir şekilde konuşmak artık mümkün. Kendi dilimize çok yabancı olan İspanyolcayı en kolay şekilde öğretecek olan bu eğitici programda sizin telaffuzunuzu en iyi şekilde getirebilmek için sesli sistem de yüklüdür. İspanyolcayı bir İspanyoldan çok daha güzel konuşabilecek ve herkesi kendinize hayran bıraktıracaksınız. 

 Kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda eğlenceli özellikleri olan bu İspanyolca öğrenme programında sizin için hazırlanmış olan sözlükten de yararlanmak mümkün olacak. Pek çok özelliği ile sizi içine çeken bu programa sahip olmak artık çok daha kolay. Hemen indir butonuna bir kere basın ve siz de bu programa anında sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Ücretsiz İspanyolca Öğrenin indir